74-та річниця визволення Куп’янщини
74-та річниця визволення Куп’янщини

Поділитися новиною:

74-та річниця визволення Куп’янщини

Сьогодні, 03 лютого 2017 року ми відзначаємо річницю визволення Куп’янщини від нацистських загарбників

З метою поглиблення знань учнів з історії рідного краю; формування уявлення про подвиг українського народу у Другій світовій війні; вшанування пам’яті полеглих воїнів-захисників Куп’янщини; виховання патріотичної свідомості, любові до Батьківщини в музеї історії села Кислівка були проведені заходи за участю учнів Кислівської ЗОШ І-ІІІ ст. – вихованців гуртка «Патріот». У музеї був проведений урок пам’яті з ознайомленням документальних відомостей з історії Куп’янщини. Учасники заходу вшанували полеглих воїнів-захисників хвилиною мовчання, покладанням квітів до братської могили с. Кислівка.

Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе й нині в серцях учнів та кислівчан.

Організаторами заходу били керівник гуртка «Патріот» Бурлуцький Л. Ф., заступник директора з виховної роботи Оніщенко О. І. та вихованці гуртка Кухаришина Ю. та Оніщенко С.

Альбом: 74-та річниця визволення Куп’янщини Альбом: 74-та річниця визволення Куп’янщини Альбом: 74-та річниця визволення Куп’янщини Альбом: 74-та річниця визволення Куп’янщини Альбом: 74-та річниця визволення Куп’янщини Альбом: 74-та річниця визволення Куп’янщини Альбом: 74-та річниця визволення Куп’янщини Альбом: 74-та річниця визволення Куп’янщини Альбом: 74-та річниця визволення Куп’янщини
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9637 | Переглядів: 219Дата публікації: 13:09 03.02.2017
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих