Миколая зустрічаймо!
Миколая зустрічаймо!

Поділитися новиною:

Миколая зустрічаймо!

16 грудня учнями 3 та 4 класів було проведено святкування Дня Святого Миколая

Все затихло навкруги,

Сяють зорі угорі.

Всі чекають, виглядають

Чудотворця Миколая.

19 грудня – одна із найочікуваніших дат в році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.

Усі ми знаємо: тієї ночі як тільки заснемо, миттю прилетить на золотих санях Миколай – з білою бородою, в теплому кожусі, а головне – з великим мішком подарунків.

Та не все так просто. Разом з Миколаєм на свято завітали ангели, чортики – і от саме вони доповіли Чудотворцю, якого саме подарунка заслужила наші учні.

Дуже добре, що в нашій школі всі діти отримали подарунки від Миколая, тому що вміють дружити, веселитися, жити в мирі та добрі. 

Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо! Альбом: Миколая зустрічаймо!
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9253 | Переглядів: 86Дата публікації: 11:36 16.12.2016
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих