Тиждень історії
Тиждень історії

Поділитися новиною:

Тиждень історії

З 21.11.16 по 25.11.16 в школі був проведений Тиждень історії під гаслом «Незалежність. Від 1991-го – назавжди»

В понеділок була проведена настановча  лінійка, на якій учням повідомили про заходи, заплановані на тиждень. Також загальношкільна лінійка була присвячена Дню Гідності та Свободи.

Протягом тижня було організовано конкурс-виставку тематичних малюнків і плакатів.

Класні керівники провели виховні години, уроки мужності, історичні ігри, бліц-турніри, ігри-подорожі в минуле. Також ними були проведені бесіди щодо запобігання актам вандалізму та руйнування меморіальних комплексів, пам’ятників, меморіальних дощок, установлених на честь захисників України ІІ Світової війни та учасників АТО.

В п’ятницю на загальношкільній лінійці учні вшанували пам'ять жертв Голодоморів, а для учнів 5-11 класів був проведений урок пам’яті та скорботи.

Завдяки проведеним заходам учні поглибили знання з історії України, її непростого шляху до незалежності; вдалося розвинути творчі здібності дітей; виховати патріотичні почуття, почуття поваги до минулого і сучасного, почуття пошани до воїнів-захисників рідної землі.

Альбом: Тиждень історії Альбом: Тиждень історії Альбом: Тиждень історії Альбом: Тиждень історії Альбом: Тиждень історії Альбом: Тиждень історії Альбом: Тиждень історії Альбом: Тиждень історії Альбом: Тиждень історії Альбом: Тиждень історії
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9100 | Переглядів: 180Дата публікації: 20:39 28.11.2016
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих