З ювілеєм, рідна школо!
З ювілеєм, рідна школо!

Поділитися новиною:

З ювілеєм, рідна школо!

18 листопада наша школа відзначала свій 40-ка річний ювілей.

З нагоди свята був проведений святковий концерт. До його підготовки школярі віднеслися з великою відповідальністю та показали гарний виступ. Усі запрошені залишилися надзвичайно задоволеними. 

На свято завітали почесні  гості: заступник начальника районного відділу освіти Балабай В. І., методист ІМЦ Лозовська І. М., колишній директор школи  Лебединська Г. П., сільський голова Рудень Д. І., колишні вчителі та працівники школи, ветерани педагогічної праці, випускники та батьки учнів.

Гості свята теплими та щирими словами привітали іменинницю.

 До уваги запрошених були представлені відео презентації з історії заснування навчального закладу, минуле і сьогодення.  

Багато посмішок, музики, танців, веселощів! Усе це – у День народження нашої рідної школи. 

Дякуємо всім гостям та учасникам концерту за створену святкову атмосферу та приємно проведений час!

Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо! Альбом: З Днем народження, рідна школо!
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9009 | Переглядів: 359Дата публікації: 14:30 20.11.2016
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих