З Днем вчителя!
З Днем вчителя!

Поділитися новиною:

З Днем вчителя!

30 вересня в нашій школі відбулося свято, присвячене педагогам та працівникам школи.

День почався зі святкової лінійки-привітання. Традиційно  органами учнівського самоврядування був організований день дублера – місце вчителів зайняли учні 9-11 класів. Новим директором на цей день стала Клімаш А. В., її заступниками – Книш Г. М. та Смольник І. О.

Варто зазначити, що новий «педагогічний» склад школи дуже гарно впорався зі своїми  обов’язками. Був складений розклад уроків, графік чергування. Учні 1-9 класів отримали «нових» класних керівників та вчителів, яким вдалося не лише провести гарні уроки, а слідкувати за порядком протягом всього дня. Кожен із старшокласників старався проявити всі свої здібності, зайнявши почесне місце вчителя.

Навіть вчителям, учням 12-го класу, в цей день не довелося сидіти без діла. Їх класний керівник Пелих Д. Є. підготував для них розважальну виховну годину.

Також всі учні взяли активну участь у конкурсі-виставці квіткових букетів та композицій «Найкращі барви осені – нашим вчителям».  Завдяки цій виставці у школі вдалося створити незабутню атмосферу свята.

Після уроків нова адміністрація школи та класні керівники ділилися своїми емоціями та враженнями на місці вчителя.  

І, звичайно ж, був проведений чудовий святковий концерт. Учні 3-го класу привітали вчителів веселою піснею, 5-го класу патріотичним танцем «Діти України», 6-го класу теплими словами, 7-11-го класу кумедними сценками та сучасними танцями.

Всім учасникам цього свята висловлюється подяка! 

Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя! Альбом: З Днем вчителя!
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/8747 | Переглядів: 243Дата публікації: 20:39 30.09.2016
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих