Увага! Діти на дорозі
Увага! Діти на дорозі

Поділитися новиною:

Увага! Діти на дорозі

З 05 вересня в Кислівській ЗОШ І-ІІІ ст. розпочався двотижневик «Увага! Діти на дорозі»

Усі учні взяли активну участь у заходах, присвячених попередженню дитячого травматизму на дорозі.

Традиційним було проведення конкурсу малюнків та плакатів. Найактивнішими учасниками стали учні початкової школи (Дроздова А., Бабичев Д., Шетілов С., Колмиченко М., Курилов В., Марченко К., Беспалий І., Марченко А.)

В конкурсі кросвордів та чайнвордів переможцями стали Голубнича Д. та Колмиченко М.

Класними керівниками були проведені виховні години по вивченню правил пішохідного руху.

Перевірити засвоєння правил дорожнього руху допомогли учні 10 класу (Пелих Д., Бурлуцький Р., Гелун О., Наконечний А., Чумейко М., Плотніков В.), провівши для дітей гру-квест «Безпека дорожнього руху – запорука життя». Місцем проведення була вулиця та шкільне подвір’я. Учні подорожували станціями: «Дорога та її елементи», «Пішохідний перехід», «Перехрестя», «Дорожні знаки», «Гра «Бліц» (підсумок)».

Завдяки цій грі  діти поглибили та розширили знання про дорогу і правила дорожнього руху, вдалося виховати повагу до встановлених правил і бажання їх знати і виконувати.

Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі Альбом: Увага! Діти на дорозі
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/8704 | Переглядів: 222Дата публікації: 18:39 21.09.2016
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих