До Дня визволення Купʼянщини
До Дня визволення Купʼянщини

Поділитися новиною:

До Дня визволення Купʼянщини

Завтра, 03 лютого, ми будемо відзначати 75-ту річницю з Дня визволення Куп’янщини від нацизму у Другій світовій війні.

Учні Кислівської загальноосвітньої школи, вихованці гуртка «Патріот», вшанували пам'ять полеглих воїнів-захисників на території Кислівської сільської ради. Загинуло 93 бійці різних національностей, імена 58 – невідомі до нашого часу. Вони поховані в братській могилі с. Кислівки.

На знак пошани діти віднесли до пам’ятника квіти та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Також була організована розповідь у шкільному музеї екскурсоводом Бархович Анастасією про   Куп’янський залізничний вузол, який протягом 1941-1942 років відіграв велику роль в утриманні рубежів та приготуванні Харківської наступальної операції, яка, на жаль, обернулася поразкою, та про нагородні документи фронтовиків-кислівчан.

Подвиг наших земляків ми будемо пам’ятати завжди!

Організаторами заходу були: керівник гуртка «Патріот» Бурлуцький Л. Ф. та заступник директора з навчально-виховної роботи Бархович О. Л. 

Альбом: До Дня визволення Купʼянщини Альбом: До Дня визволення Купʼянщини Альбом: До Дня визволення Купʼянщини Альбом: До Дня визволення Купʼянщини Альбом: До Дня визволення Купʼянщини Альбом: До Дня визволення Купʼянщини Альбом: До Дня визволення Купʼянщини Альбом: До Дня визволення Купʼянщини Альбом: До Дня визволення Купʼянщини
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12295 | Переглядів: 149Дата публікації: 16:38 02.02.2018
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих