Осінній HALLOWEEN
Осінній HALLOWEEN

Поділитися новиною:

Осінній HALLOWEEN

24 листопада в нашій школі пройшов Осінній бал у стилі HALLOWEEN.

Після того, як Геловін почав активно відзначатися з XIX століття в США і Канаді, він поширився у всьому світі завдяки впливу американської культури, при цьому існує ряд регіональних відмінностей. Наприклад, в Ірландії прийнято влаштовувати великомасштабні піротехнічні дійства та багаття, а в Шотландії він звичай відсутній. За межами країн, де живуть нащадки кельтів, свято носить скоріше комерційний характер, ніж культурний або ритуальний. В Японії на честь свята проводяться щорічні паради, що іноді досягають величезної кількості учасників і створюють великі проблеми міським службам. Найвідоміший захід такого роду проходить в місті Кавасакі, вважається, що воно — найстаріше місце святкування Геловіну в Японії.

У Європі особливо популярні вечірки Геловіну в стародавніх замках, де вештаються страхітливі привидиНімці влаштовують жахо-карнавал у замку Франкенштайна, що неподалік Дармштадта. Кілька тисяч люду вдягали найстрашніші з масок, які мали, та лякали перехожих. 

 

Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN Альбом: Осінній HALLOWEEN
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11681 | Переглядів: 206Дата публікації: 13:57 27.11.2017
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих