Дорожні новини світлофора
Дорожні новини світлофора

Поділитися новиною:

Дорожні новини світлофора

Наше життя ми не уявляємо без дорожніх знаків і світлофора. У нашій школі пройшов двотижневик «Увага! Діти на дорозі». Тож у 3 класі класним керівником Дроздовою Ольгою Іванівною було проведено розважально-пізнавальну програму на тему «Дорожні новини світлофора».

До учнів завітав казковий світлофор, який розповів про дорожні знаки та провів багато цікавих ігор. Учні виконували завдання в командах, змагалися капітани команд, давали відповіді на лист регулювальнику, розгадували загадки. Дуже цікавим було для дітей побувати у ролі регулювальника та пішоходів. Багато нового дізналися з ігор. Так, наприклад, що в 1891 році вперше в Україні, а саме в Одесі, з’явився автомобіль; в 1993 році введено дорожню розмітку і т.д.

Всі школярі з задоволенням провели час і подякували світлофору за цікаву інформацію з доріг. Світлофор роздав учням пам’ятки велосипедиста й наголосив, що правила дорожнього руху – це для нас охорона і здорове життя.

Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора Альбом: Дорожні новини світлофора
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11230 | Переглядів: 82Дата публікації: 13:00 18.09.2017
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих