Благодійний ярмарок
Благодійний ярмарок

Поділитися новиною:

Благодійний ярмарок

Уже стало доброю традицією в нашій школі восени проводити благодійний ярмарок. Тож і цього року 6 жовтня у школі кожен клас (від 1-го до 11-го) представляв свій стіл, на якому були виставлені зроблені учнями та їх батьками власноруч різноманітні вироби: випічка, напої, солодощі, розфарбовки.

Учні у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку їхньої душі. Від такого розмаїття у гостей ярмарку мало не розбігались очі. У кожного, хто заходив до приміщення, одразу піднімався настрій. Веселий галас надавали ярмарку колориту, святковості та неповторності. Ніхто не пішов із ярмарку без заряду позитивних емоцій, гарного настрою та покупки. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності.

Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Дехто втрачає людину в собі. Саме тому педагогічний колектив школи разом із учнівським самоврядуванням прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем. Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — усі класи взяли активну участь у заході.

Велика подяка учасникам цієї акції, батькам та бабусям за допомогу у виготовленні виробів.

Можна стверджувати: ярмарок пройшов вдало, весело і з користю.

Альбом: Благодійний ярмарок Альбом: Благодійний ярмарок Альбом: Благодійний ярмарок
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11227 | Переглядів: 181Дата публікації: 20:09 06.10.2017
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих