День працівників освіти
День працівників освіти

Поділитися новиною:

День працівників освіти

29 вересня відбулося святкування Дня працівників освіти. За традицією в нашій школі пройшов День дублера.

Під час урочистої лінійки було оголошено, що учителі на один день складають свої повноваження та стають учнями 12 класу. Вчителі-дублери (одинадцятикласники) взяли на свої плечі всі труднощі та радощі цієї професії. Всі уроки були максимально продумані та узгоджені з учителями-предметниками.

Звичайно, без уваги не можна залишити урок, який 11 клас підготував для вчителів. Треба відмітити, з яким натхненням учителі виконували завдання, адже треба було проявити не тільки кмітливість, а й креативність та почуття гумору. Учителі виконували завдання відповідально та творчо. Такі заходи дозволяють зробити висновок, що і педагогічний, і учнівський колектив талановиті та різнобічні.

Також у школі відбувся святковий концерт. Вітання, пісні, танці дарували працівникам школи учні. На освітянському святі також було вшановано ветеранів педагогічної праці.

Всім було весело та тепло від зустрічі, але ж ця зустріч не остання, попереду ще не один концерт в нашій школі!

Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти Альбом: День працівників освіти
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11219 | Переглядів: 158Дата публікації: 18:11 05.10.2017
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих