Новий спортивний майданчик – радість для всіх!
Новий спортивний майданчик – радість для всіх!

Поділитися новиною:

Новий спортивний майданчик – радість для всіх!

02 червня 2017 року відбулося святкове відкриття спортивного майданчика на подвір’ї нашої школи

Дуже приємно, що в наш час є добрі люди, які не байдужі до справ маленьких сіл і переймаються всіма їхніми проблемами. Саме такими людьми є гості нашого свята: Герой України, Народний депутат України, президент Громадської спілка «Соціальний рух поваги» Віктор Миколайович Остапчук; голова Куп’янської районної ради Геннадій Володимирович Ківшар та сільський голова Дмитро Іванович Рудень.

Саме завдяки Віктору Миколайовичу для маленьких кислівчан до Міжнародного дня захисту дітей було організоване незабутнє свято. Окрім головного подарунка – сучасного спортивного майданчика, для дітей була проведена анімаційно-ігрова програма з солодкими подарунками для всіх учасників. В кінці заходу дітей пригостили смачною польовою кашею та цукерками від сільського голови Дмитра Івановича.

Колектив та учні Кислівської школи висловлюють щиру подяку за турботу й піклування підростаючого покоління.

Новий спортивний майданчик – це і для батьків приємний подарунок. Від імені усієї батьківської громади зі словами вдячності звернулася Курилова Наталя Анатоліївна. Вона зауважила, що спортивні заняття та ігри на свіжому повітрі, сприятимуть зміцненню здоров’я їхніх дітей.

Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Новий спортивний майданчик – радість для всіх!
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10600 | Переглядів: 325Дата публікації: 17:12 06.06.2017
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих