Екскурсія до Харкова
Екскурсія до Харкова

Поділитися новиною:

Екскурсія до Харкова

22 березня для учнів Кислівської школи була організована змістовна екскурсія до міста Харкова

Спочатку ми відвідали виставку мікромініатюр Володимира Казаряна «Восьме чудо світу». Його шедеври вразили нас не лише красою, а й незвичністю та складністю виконання.  Те, що ми тут побачили, уявити складно: різноманітні мікроскульптури, які розміщені на макових зернах; чарівні квіти на людському волосі; портрети відомих людей на рисових зернятках; караван верблюдів у вушку голки; підковану блоху і дуже багато інших творінь, які не мають аналогів у світі.

Потім на поїхали до Навчального центру  «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Тут  нам вдалося насправді доторкнутися до науки!

А завершилась наша подорож не менш цікаво та весело. Ми відвідали Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького. 

Втомлені, але з величезними враженнями та знаннями ми повернулися додому.

Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова
Web-адреса: kislivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10358 | Переглядів: 133Дата публікації: 20:51 24.03.2017
Директор

Скринніков Андрій Олександрович

Анонс подій
Подій не заплановано
Оголошення
Інформація для учнів
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих